Spacer wirtualny po restauracji dlaczego warto?

Spis treści

dollhouse

Spacer wirtualny po restauracji – dlaczego warto?

Technologia Matterport to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające przeprowadzanie skanowania 3D oraz tworzenie interaktywnych spacerów wirtualnych. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej technologii, i jej zastosowaniu w dziedzinie restauracji jak i również kawiarni itp. 

Poznanie lokalu przed wizytą

Dzięki wirtualnemu spacerowi, możesz poznać lokal przed wizytą. Możesz obejrzeć całe wnętrze, zobaczyć jak jest urządzone, jakie są kolory ścian, jakie meble są tam umieszczone. Możesz też obejrzeć menu, poznać ceny i zdecydować, co chcesz zjeść, zanim w ogóle pojawiłeś się w restauracji.

Uniknięcie rozczarowania

Spacer wirtualny po restauracji może Cię uchronić przed rozczarowaniem. Może się zdarzyć, że na zdjęciach na stronie internetowej restauracji, wygląda ona inaczej niż w rzeczywistości. Może się też okazać, że menu nie odpowiada Twoim upodobaniom. Dzięki wirtualnemu spacerowi, możesz mieć pewność, że wizyta w danej restauracji spełni Twoje oczekiwania.

Wybór najlepszego stolika

Wirtualny spacer po restauracji pozwala też na wybór najlepszego stolika. Możesz zobaczyć, gdzie znajdują się najlepsze stoliki, które oferują najpiękniejszy widok lub najwięcej prywatności. Możesz też zobaczyć, gdzie znajduje się bar lub gdzie jest najlepsze oświetlenie. Dzięki temu, możesz wybrać idealny stolik dla siebie i swoich towarzyszy.

Odkrycie nowych miejsc

Wirtualny spacer po restauracji pozwala też na odkrycie nowych miejsc. Może się okazać, że restauracja, która Cię zainteresowała, jest położona w ciekawej okolicy lub ma niepowtarzalny klimat. Dzięki wirtualnemu spacerowi, możesz poznać nie tylko wnętrze restauracji, ale też jej otoczenie.

Wsparcie dla restauracji

Korzystanie z wirtualnego spaceru po restauracji to także wsparcie dla danego lokalu. Restauracje, które oferują wirtualne spacery, pokazują, że są nowoczesne i dbają o swoich klientów. Dzięki temu, zyskują nowych klientów, którzy mogą skorzystać z ich usług, nawet bez odwiedzenia lokalu.

Podsumowanie

Wirtualne spacery po restauracjach to innowacyjne narzędzie, które warto wykorzystać. Dzięki niemu, możesz poznać lokal przed wizytą, wybrać najlepszy stolik i uniknąć rozczarowania. Możesz też odkryć nowe miejsca i uświadomić sobie, że to właśnie w tym miejscu zechcesz skonsumować swój posiłek. 

Skontaktuj się z nami

3DSPACER logoCopyright © 2023 Spacery wirtualne 3D SPACER
kontakt@3dspacer.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone